Експерти розповіли, що нас чекає в разі дефолту

Експерти розповіли, що нас чекає в разі дефолту

Аналитика

За словами економістів, при настанні дефолту найбільшою мірою постраждають ті, хто зараз працюють і матеріально забезпечують сім’ю, так як безробіття в країні різко зросте.

У поточному році в Україні інфляція сягне 19-20%, загроза дефолту становить 50%. Зростання цін очікується в більшій мірі, ніж торік. Насамперед подорожчають зерно, яйця і молоко. Більш слабким виявиться зростання в сегменті овочів, за рахунок ручної праці. Фрукти здебільшого привізні, вони теж подорожчають.
 
Що стосується гривні, незважаючи на скачки курсу, має місце чіткий девальваційний тренд. Поки ніяких сигналів до відновлення нашої валюти немає. Прогнози на кінець цього року робити складно, так як незрозуміло, коли в країні закінчиться війна.

При найоптимістичніших прогнозах, економіка почне відновлення, люди знову принесуть гроші в банки. Але коли саме це станеться — сказати ніхто не береться.

Незважаючи на те, що дефолт не оголошений, фактично, ми вже в ньому. Різниця між обсягом існуючих резервів і сумою погашення становить приблизно 7 млрд. Дол., а це фактичний дефолт.

Дефолт не надто погіршить життя пенсіонерів, які і зараз ведуть боротьбу за виживання. Вкрай важко буде отримати кредит бізнесу, в результаті чого багато компаній припинять діяльність, зросте безробіття. Найгірші прогнози — падіння рівня життя, як під час розпаду СРСР.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


  1. Дмитро

    Не понятно, будет хорошо, но когда, никто не знает. Поэтому ждите и надейтесь на лучшее.

  2. Дзен

    Лучше не будет. Будет еще хуже, вопрос как скоро? хотя и так уже хуже некуда.

  3. Хохол

    так, у людей надії давно нема на краще. всі ми бачимо, що тільки гірше та й годі. багаті як жили, так і живуть та мабудь краще. а звичайні люди недоїдають. та ще кажуть, що тарифи збільшать, ну знищують націю і все тут. за онуків турбуюсь. їм тут далі жити..

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+