Яценюк заявив про «технічну» готовність України до безвізового режиму

Яценюк заявив про «технічну» готовність України до безвізового режиму

Аналитика, Это важно

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана технічна робота дозволяє сподіватися на позитивний результат.

яценюк

Про це заявив Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк на спільній прес-конференції з Прем’єр-міністром Люксембургу Ксав’є Бетель в четвер у Києві, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

«Та технічна робота, яка виконується урядом України спільно з Європейською комісією, дозволяє говорити про те, що моніторингова місія має всі шанси для видачі позитивного результату щодо просування України до безвізового режиму. Якщо це рішення буде грунтуватися виключно на технічній інспекції відповідності України критеріям для отримання безвізового режиму, а не на якихось політичних мотиваціях», — підкреслив прем’єр.

Нагадаємо, що в Україні працюють 8 моніторингових місій ЄС для оцінки виконання Плану дій щодо лібералізації візового режиму ЄС. 15 грудня Європейська комісія повинна зробити остаточний звіт з цього питання.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+