Автокредит для юридичної особи

Автокредит для юридичної особи

Автокредит

Сьогодні оформити шкодить на покупку автомобіля може не тільки приватне, але і юридична особа. У цій статті ми розглянемо, куди краще звернутися, щоб оформити автокредит на організацію.

Автокредит для юридичної особи

На сьогоднішній день, все частіше автокредит бажають оформити саме юридичні особи. Як стверджують фахівці, кредит на придбання автомобіля доступний сьогодні організаціям будь-якого масштабу. Але автокредитування для корпоративного сектора відрізняється від автокредиту для приватних осіб кількома особливостями.

Процентні ставки на кредити на сьогоднішній день повернули своє значення, після зміни в період кризи. Це викликає у банкірів необхідність йти на додаткові привілеї та пільги, такі як, збільшення терміну кредитування, низька вартість оформлення страхового поліса, і вигідні умови обслуговування.

Велика частина автокредитів, розрахованих на юридичних осіб, оформляється в українській валюті (гривні). Більшу частину ринку автокредитування забирають не класичні кредитні організації, а підприємства фінансового сектора, що належать автовиробникам. Такі організації часто субсидують надання кредитів на покупку автомобіля для юридичних осіб.

Кредитні організації, в свою чергу, змушені знижувати процентні ставки по автокредитах, але при цьому їм доводиться стягувати додаткові комісії, щоб покрити недоотримання маржі. Крім того, банкіри не встановлюють жорстких вимог до юридичних осіб, що бажають оформити кредит, т. К. Число порушень за кредитними договорами, незначне.

Сьогодні автовиробники розробляють спільні програми автокредитування з кредитними організаціями. Так, юридичні особи можуть оформити кредит на покупку автомобілів марок Nissan, Renault, InfinitI за зниженими відсотковими ставками. При цьому, пакет необхідних для оформлення автокредиту, залишається незмінним.

Умови для оформлення кредиту на покупку автомобіля для юридичних осіб наступні:

Автокредити, в основному, оформляються на термін кредитування до 5 років. Найчастіше, валютою автокредитування є гривня, але іноді кредити видаються в далларах США.

Процентна ставка для кредитів на покупку авто юридичними особами, коливається від 9,3 до 20% річних. Вона залежить від суми позики, терміну надання кредиту, а також від фінансового стану позичальника. Деякі банки надають автокредити для організацій під 9,3% річних, у разі якщо сума кредиту складає більше 4 мільйона гривень, і, під 10% при оформленні кредиту на суму від 1,5 до 5 мільйонів.

При оформленні автокредиту, банки також стягують комісію на оформлення та видачу кредиту в розмірі від 0,3-0,5% від загальної суми позики.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+