Кредит на купівлю автомобіля

Кредит на купівлю автомобіля

Кредит на купівлю автомобіля

Багато кредитні організації дають можливість придбати власний автомобіль, навіть якщо у покупця немає достатніх коштів на покупку. Але, як і будь-який кредит, будь-яка програма автокредитування, передбачає переплату за можливість використання позикових коштів.

Купити автомобіль сьогодні насправді дуже просто. Різні програми автокредитування в Україні дають можливість купити автомобіль будь-якої марки, отримавши позику з мінімальним початковим внеском, а іноді навіть нульовим. Не кажучи вже про програми швидкого кредитування, які дозволяють купити автомобіль протягом всього декількох годин.

Але при всіх видимих перевагах автокредитування, це веде до збільшення кінцевої вартості авто, за рахунок видатків, пов’язаних з оформленням кредиту, і необхідністю виплати відсотків.

Чи варто купувати авто в кредит? Безумовно, це має і свої переваги:

  1. Ви можете сісти за кермо свого власного автомобіля відразу ж після завершення оформлення кредиту.
  2. Наявність власного автомобіля, як правило, значно знижує витрати на проїзд.
  3. Існує безліч привабливих для позичальника схем оформлення кредиту і спеціальних програм, таких як програми «buy-back» або «lease -back». В основному такі програми надають кемпінгові банки автовиробників.

Поряд з перевагами автокредитування, існують і свої недоліки покупки автомобіля в кредит:

  1. Переплата банку становить близько 21% річних. При цьому крім виплати процентних ставок, позичальник стикається з необхідності оплати додаткової комісії.
  2. У більшості випадків, позичальникові необхідно чекати кілька днів. Що стосується програм «швидкого» кредитування, то вони хоч і дозволяють швидко і в мінімальні терміни оформити автокредит, але несуть за собою набагато більшу переплату, ніж класичні програми автокредитування.
  3. На виплату щомісячних відсотків, може знадобитися кілька років. Весь цей час позичальнику часто доводиться істотно скорочувати свої витрати.
  4. Часто бувають випадки, що позичальник хоче вже продати свій автомобіль, хоча зобов’язання з виплати процентів не погашені. Але людина обмежена в розпорядженні автомобілем, до повного погашення кредиту.

Фахівці повідомляють, щоб покупка автомобіля в кредит була вигідною, загальна вартість авто не повинна перевищувати заробітку позичальника за пів року. В іншому випадку, ймовірність того що позичальник погасить отриманий кредит вчасно, дуже мала.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+