Купити машину в кредит

Купити машину в кредит

Автокредит

Сьогодні люди відчувають все більшу потребу в особистому автотранспорті, але, на жаль, не кожен готовий заплатити за бажане авто потрібну суму відразу, не завжди виходить і просто накопичити грошей на автомобіль.

avto-v-kredit

Якщо заробіток відносно невеликий або сімейні витрати великі, то на машину доводиться збирати гроші роками. Але навіщо ускладнювати собі життя? Адже в наш час можна купити машину в кредит без всяких проблем.

↑ к содержанию

Які особливості автомобільного кредиту?

Слід пам’ятати, що такий кредит видається виключно для покупки машини, нічого крім неї купити на ці гроші не можна і банк простежить за цим. Іноді буває, що самі банки перераховують потрібну суму продавцю.

Що необхідно для отримання кредиту на автомобіль в Україні?

  1. По-перше, необхідний паспорт громадянина України і українська реєстрація.
  2. По-друге, вам необхідно мати документ, що підтверджує те, що ви маєте стаж роботи не менше трьох місяців на поточному або минулій роботі, якщо зараз ви тимчасово без роботи.
  3. І, нарешті, по-третє, варто враховувати, що деякі банки кредити видають особам у віковому проміжку від 24 до 55 років. Вважається, що це більш надійні платники, так як в середньому з 24 років людина починає працювати, а після 55 — виходить на пенсію.

Про що слід пам’ятати, вирішуючи питання придбання машини на користь кредиту

Пам’ятайте про те, що вам і банку необхідна повна впевненість у вашої платоспроможності. Для початку, підрахуйте відсотки, які стягує банк. Розрахуйте свої доходи і відніміть витрати, у вас повинно залишатися достатньо коштів, для щомісячної виплати. До того ж, вам повинно вистачати і на обслуговування автомобіля і бензин.

Варто пам’ятати про те, що вам потрібно буде надати інформацію про доходи. Також це може бути інформація і про витрати, наприклад, чеки за дорогу техніку, ремонт і т.д. Цим ви «ручається» за свою платоспроможність. Якщо ви не можете надати банку таку інформацію, у вас можуть попросити заставу.

Враховуйте те, що деякі банки беруть перший внесок при укладанні угоди. Розрахуйте свої кошти і на цей випадок. Уважно вивчайте вимоги по відсотках, цікавтеся розміром штрафних заходів, які висуває банк за несплату.

Пам’ятайте, що важливо вигідно себе зарекомендувати перед банком, це зміцнює довірчі відносини. Регулярні боржниками вписуються в загальну базу даних, тому, коли вони приходять за кредитом в наступний банк, там можуть з’ясувати негативні характеристики позичальника і відмовити в кредитуванні.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+