Пріоритети покупки б/у авто в кредит

Пріоритети покупки б/у авто в кредит

Автокредит

Автомобіль для сучасної людини став засобом, за допомогою якого він може швидко пересуватися з одного місця на інше місце. Сьогодні для більшості людей в Україні автомобіль перестав бути предметом розкоші і престижу.

Пріоритети покупки б/у авто в кредит

 

Завдяки розвитку ринку автокредитування громадяни нашої країни мають широкий доступ до купівлі цих коштів, для пересування. Сьогодні в кредит, можливо, взяти, як новий автомобіль, так і був у вжитку.

Багато хто з нас вважають, що краще купувати, щось нове, ніж було у вжитку. І в більшості випадків ці люди мають рацію, але тільки не з купівлею автомобіля. Чому так? Спробуємо це твердження довести на статистичних цифрах, і умови кредитування б/у авто, які використовують банки України.

І так. Мало хто знає, що вартість автомобіля знижується, де то на 17%, як тільки він виїхав при покупці з автосалону. А впродовж 2-3-х років ціна зменшується на 25% від вартості нового авто. А кредити банки видають в основному при дотриманні умови, що автомобіль повинен мати термін експлуатації не більше 5 років. Авто з таким терміном служби на ринку продається дуже багато, а значить купити його не складе труднощів. З цих висновків випливає, що ми можемо купити автомобіль, який є ще відносно новим, за ціною на 20% нижче від ціни автосалонів. І з кредитуванням в банку ніколи не виникне проблем, тільки необхідно виконати всі умови.

У банках України розроблена та діє споживча програма з автокредитування громадян. В умови кредитування в основному входять такі пункти, як:

 • Термін надання кредиту складає 5 років;
 • Відсоток кредитної ставки на покупку б/у автомобіля становить приблизно 25%;
 • Термін експлуатації б/у автомобіля не повинен перевищувати, в основному, 5-7 років на момент повного погашення позики;
 • Початковий внесок на момент покупки автомобіля складає приблизно 15%;
 • Відсутність комісії за дострокову виплату по кредиту;
 • Оформлення купленого автомобіля здійснюється за рахунок банку.

 Перед тим, як оформити кредит на покупку б/у авто необхідно поцікавитися про надання різних переваг. Вони в кожному банку можуть бути різними, наприклад такі, як:

 • можливість виїзду автомобіля за кордон;
 • можливість продажу автомобіля до погашення заборгованості по кредиту;
 • можливість передачі авто третій особі, з умовою погашення боргу за позикою.

Перераховані бонуси можуть приємно вас здивувати при оформленні позики на покупку б/у автомобіля в будь-якому банку, але в кожному, по-своєму.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


 1. Фрейд

  Так и живем, получается что для покупки более-менее хорошего авто нужно брать кредит. Еще и на б/у авто. Єто с Европы можно пригнать авто за 2-3 тыс. у.е. которые у нас стоило бы 10-12 тыс. Вот такая вот арифметика, зарплаты низкие а цены высокие.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+