Багатостраждальні клієнти банків

Багатостраждальні клієнти банків

Банки Украины

порто

Близько сотні вкладників одеського банку «Порто-франко» в середу, 21 січня зібралися під стінами збанкрутілого фінустанови, заблокувавши головний вхід і ворота. Люди хотіли знати, коли тимчасова адміністрація, введена в банк, почне повернення вкладів, адже з ними ніхто досі з цього питання не бажав розмовляти.

У підсумку ініціативній групі вкладників «Порто-Франко» практично штурмом вдалося прорватися всередину банку; адміністрація вирішила пустити частина мітингувальників, але переговори не дали результату.

vkladchiki_osadili_bank_porto_franko_i_prorvalis_vnutr_6999 vkladchiki_osadili_bank_porto_franko_i_prorvalis_vnutr_7778 vkladchiki_osadili_bank_porto_franko_i_prorvalis_vnutr_3333
 
У свою чергу, інший одеський банк «Імексбанк» офіційно повідомив про те, що переуступив права вимоги боргу за кредитами окремих своїх клієнтів-фізосіб. Тепер їх кредитором є не він, а київське ТОВ «Компанія Дасті», зареєстрована 4 місяці тому, основний вид діяльності якої — виготовлення масла і торгівля зерном.
 
У «Імексбанку» відзначили, що можливість переуступки боргу новому кредитору цілком законна, і запевнили, що для людей умови погашення кредитів не змінюються.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+