Клієнти Альфа-Банку тепер можуть сплачувати покупки годинниками

Клієнти Альфа-Банку тепер можуть сплачувати покупки годинниками

Клієнти Альфа-Банку тепер можуть сплачувати покупки годинниками

У переддень новорічних свят Альфа-Банк Україна стартував з продажем Alfa Watch — годин з безконтактної технологією MasterCard® PayPass ™.

Ексклюзивно для клієнтів Альфа-Банку в продаж запустили «розумні» годинник, за допомогою яких можна здійснювати щоденні покупки не тільки в Україні, а й за кордоном. Так, в Україні понад 40 000 торгових точок підтримують оплати за допомогою MasterCard® PayPass ™, крім того, розрахуватися за покупки годинами можна без проблем в 67 країнах світу.

Alfa Watch — це годинник з безконтактної технологією MasterCard® PayPass ™ і smart-картою в комплекті, яку можна додатково отримати до будь-якої карті Альфа-Банку. За допомогою годин клієнт може легко, швидко і безпечно оплачувати будь-які товари і послуги скрізь, де є термінали, що підтримують PayPass.

Здійснити оплату за допомогою годинника дуже просто — для цього необхідно просто піднести годинник до терміналу, ввести ПІН-код і необхідна сума буде списана з карткового рахунку. Для зручності і швидкості при оплаті до 100 гривень не потрібно навіть вводити ПІН-код.

«Альфа-Банк є інноваційним банком, і ми продовжуємо впроваджувати нові технологічні продукти. Старт продажів Alfa Watch є ще одним підтвердженням наших лідируючих позицій, адже ми стали першим банком в нашій країні, що запустив продукт, що працює на технології майбутнього — безконтактному обміні інформацією, самою останньою розробкою у сфері обміну даними. Крім того, Alfa Watch може стати нестандартним і оригінальним подарунком до новорічних і різдвяних свят », — зазначив Олексій Пузняк, Віце-Президент, Відділ з розвитку продукту« Кредитна картка »Альфа-Банку України.

Запуск Alfa Watch — результат успішної співпраці Альфа-Банку та міжнародною платіжною системою MasterCard. Партнери активно співпрацюють, пропонуючи клієнтам нові можливості.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+