Національний банк України ввів в Ощадбанк куратора Оксану Іщенко

Національний банк України ввів в Ощадбанк куратора Оксану Іщенко

Банки Украины

Національний банк України прийняв рішення ввести на рік куратора в держбанк Ощадбанк.

Дана закрита постанова центрального регулятора №17 / бт прийнято 15 січня.

У прес-службі Нацбанку це прокоментували так: «НБУ підтверджує, що в Ощадбанку працює призначений від регулятора куратор. Така робота реалізується відповідно до рішення про впровадження інституту кураторства і розширенні його дії на всі банки, що отримали від НБУ стабілізаційні кредити або кредити на підтримку ліквідності».

Національний банк України ввів в Ощадбанк куратора Оксану Іщенко

Але в Центробанку не сказали, кого призначили на цю посаду.

За інформацією джерела видання, наближеного до керівництва НБУ, куратором державного банку строком на рік стала Оксана Іщенко, яка раніше обіймала посаду заступника фінансового директора Платинум Банку. Пише інформаційний портал fdlx.com з посиланням на Капітал.

Також, за словами джерела, знайомого з ситуацією, причиною введення куратора та посилення контролю над Ощадбанком стало погіршення показників його діяльності.

З його вуст це звучало так: «Основна причина, зазначена регулятором в документі — зростання обсягів негативних активів на 3%, збільшення обсягів прострочених кредитів в 4 рази, а також концентрація у трьох позичальників 20% всіх активів».

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+