НБУ ліквідовує банки

НБУ ліквідовує банки

Банки Украины

Раніше стало відомо про те, що фінансовий регулятор відкликає ліцензію на діяльність ще у двох банків. Ліквідації підлягають «Грін Банк» і «Експобанк».

nbu

Згідно з повідомленнями представників Нацбанку, установа «Грін Банк» порушило чинне законодавство в тому, що вживав заходів протидії, спрямовані на легалізацію прибутку, отриманого в результаті злочинної діяльності.

 «За результатами раніше проведеної масштабної перевірки представники регулятора дізналися про те, що« Грін Банк »здійснював великі грошові операції з» готівкою «, проте вони зазвичай не проводяться банками в четвертій категорії. Крім того, були встановлені особи клієнтів банку, які неодноразово проводили грошові операції, а саме, знімали суми великих розмірів.

Причиною закриття «Експобанку» стали його акціонери, які прийняли рішення не забезпечувати грошову підтримку, і не відновлювати діяльність даної установи.

«Грін Банк» був відкритий в 1992 р, найбільшим акціонером установи виступав ТОВ «туазов» з 18,8% акцій. У 2014 році банк посів 151 позицію серед 173 установ України.

«Експобанк» не мав власників великого участі, і займав 54 позицію в рейтингу українських банків.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


  1. Евген

    Я вважаю що до кінця 2015 року працювати залишаться хіба-що 4-5 банків. Інші закріються або збанкрутують.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+