Необхідність надання окремих даних у податковій звітності змушує банки порушувати режим банківської таємниці

Необхідність надання окремих даних у податковій звітності змушує банки порушувати режим банківської таємниці

Банки Украины

Необхідність надання окремих даних у податковій звітності змушує банки порушувати режим банківської таємниці

Необхідність подання окремих даних у податковій звітності змушує банки порушувати режим банківської таємниці. Про це йдеться в листі Незалежної асоціації банків України (НАБУ) на адресу Міністерства доходів і зборів.

У ньому наголошується, що мова йде про новий варіант Додатки № 6 до податкової декларації з податку на додану вартість (затверджено наказом Міністерства доходів і зборів України № 678 від 13 листопада 2013 року), в якому є вимога вказати кожного контрагента за операціями, які не є об’єктом оподаткування ПДВ.

«Починаючи зі звітного періоду« січень «2014 при заповненні форми довідки (Д6) декларації визначеною Наказом № 678 необхідно вказувати дані по кожній окремій операції з відповідним контрагентом, на нашу думку є порушенням вимоги законодавства про нерозголошення банківської таємниці», — йдеться у листі НАБУ.

Українські банки мають розгалужену мережу філій і протягом місяця кількість угод, які необхідно відображати при заповненні нового варіанту довідки (Д6) може перевищувати 1 млн.

В Асоціації підкреслюють, що відсутні законодавчі підстави і технічні можливості для заповнення банками довідки (Д6) декларації відповідно до вимог Наказу № 678. При цьому наголошується, що в попередньому варіанті цієї форми звітності вказувалися дані про виручку від операцій загальним підсумком за відповідний звітний період.

«Просимо посприяти вирішенню цього питання шляхом внесення змін до Наказу № 678 і залишити форму довідки (Д6) декларації у попередній редакції, або ініціювати надання Міністерством доходів і зборів України роз’яснення для банків щодо заповнення існуючої форми довідки (Д6) декларації із зазначенням загального підсумку операцій звільнених від ПДВ за відповідний звітний період », — йдеться в листі.

 

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+