Нова акційна пропозиція від Аккордбанка «Зустрічай весну Із Акордбанк!»

Нова акційна пропозиція від Аккордбанка «Зустрічай весну Із Акордбанк!»

Банки Украины

index

З 17 лютого Акордбанк пропонує своїм клієнтам нову акцію «Зустрічай весну Із АКОРДБАНК!», в рамках якої фізичні особи можуть оформити депозит «Класика» строком на 1 місяць під вигідні ставки — 20% у гривні та 10% по вкладах у доларах США.

Перевагами даного внеску є: оптимальний термін розміщення, гарантований дохід, мінімальна сума вкладу 1000 грн. або 500 доларів США. «Враховуючи кон’юнктуру ринку, ми пропонуємо нашим клієнтам нові умови по депозитних вкладах, розробляючи акційні пропозиції. Зростання попиту з боку клієнтів на короткі депозити ми побачили ще наприкінці минулого року, коли банк ввів пропозицію за акційним депозитом «Святкуй Новий рік двічі!» Строком на 4 місяці. Сьогодні ми вже пропонуємо оптимальні умови по короткостроковому розміщенню коштів на 1 місяць, з упевненістю, що наші клієнти оцінять весняну акцію і поліпшені умови по депозиту «Класика», — коментує Ігор Бібов, начальник управління розвитку бізнесу Акордбанк.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+