Українські банки продовжують тріскати: сьогодні Імексбанк

Українські банки продовжують тріскати: сьогодні Імексбанк

Банки Украины

Фонд гарантування вкладів фізосіб визнав Імексбанк неплатоспроможним. Як повідомляє прес-служба банку, до 26 квітня 2015 у фінансовій установі буде діяти тимчасова адміністрація.

10-27

У повідомленні наголошується, що протягом дії тимчасової адміністрації вкладники Імексбанку можуть отримати свої гроші за договорами банківського вкладу (депозиту), термін дії яких закінчився, та за договорами банківського рахунку.

За останній час це вже далеко не перший банк, який «лопнув». Сьогодні регулятор вирішив відкликати ліцензію у Експобанку з подальшою його ліквідацією. Також Фонд гарантування вкладів фізосіб повідомив про те, що рекомендував Нацбанку ліквідувати неплатоспроможні банки Порто-Франко, Аксіома і Демарк.

Нагадаємо також, що зовсім недавно, 27 листопада, правління НБУ прийняло рішення про віднесення Легбанку, БГ Банку та Всеукраїнського банку розвитку (ВБР) до категорії неплатоспроможних. А з 21 листопада НБУ також ввів тимчасову адміністрацію в VAB Банк, Профін Банк, CityCommerceBank і визнав їх неплатоспроможними.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


  1. Макар

    Это только начало, дальше будет еще веселее. Банки будут лопаться, а НБУ ничего не будет делать для этого, ибо невыгодно.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+