Застосування гвинтових компресорів у виробництві

Застосування гвинтових компресорів у виробництві

Для довідки, повітряні компресори — компресорні установки, які використовуються для стиснення повітря з атмосфери за допомогою зменшення його обсягу.

Гвинтовий компресор, який називається також ротаційним гвинтовим компресором, — це повітряний компресор, де повітря стискається між двома протилежно обертаються, перехресними гвинтами, які розташовані в камері певної форми.

Обертання двох роторів призводить до ущільнення в камері повітря. При триваючому процесі повітря вивільняється через спеціальне місце в камері. Ефективність гвинтового компресора вимагає мінімального простору між повітряною камерою і роторами, щоб область стиснення відповідним чином була герметизирована. Іноді використовується масло для поліпшення герметизації.

Безмасленного компресори закінчують процес стиснення повітря відповідно без використання масла. Перевага таких гвинтових компресорів полягає в тому, що вони мають більш низьку здатність розвантаження тиску, однак вони корисні тільки в ситуаціях, при яких перенесення масла неприпустимий.

Гвинтові компресори досить часто застосовуються в промисловості. Гвинтові компресори можуть застосовуватися в повітряних інструментах, на будівельних майданчиках, у виробничих процесах або в виробничої апаратурі.

Вартість. Якщо купити компресори гвинтові, то вони обійдуться приблизно в 2-3 рази дорожче, ніж, наприклад, поршневі. Хоча щодо довговічності експлуатації, надійності і енергоємності, гвинтові компресори є лідерами.

І якщо в побуті, в малому бізнесі поршневі компресори можуть ще скласти конкуренцію в плані ціни гвинтовим установкам, то на великому виробництві, на великих СТО, вони завдяки експлуатаційними характеристиками витісняють поршневі.

Детальніше про гвинтові компрессори читайте на сайті http://melagroprom.com/publications/vintovyie-kompressoryi-ustroystvo-i-primenenie.html

Дивіться відео про те, як працюють гвинтові компресори

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+