Що таке вклади?

Що таке вклади?

Депозиты

Не знаєте, що робити з вільними коштами, як їх зберегти і примножити? У такому випадку варто розглянути класичний варіант дій у цій ситуації — це банківський вклад або, як його ще називають, депозит.

Що таке вклади?

Внесок — це розміщення в банку певної грошової суми на обумовлений термін під певний відсоток.

Пропозиції банків щодо вкладів зараз настільки різноманітні, що в пору розгубитися. Але, перш ніж кидатися до самого принадному і багатообіцяючому, задумайтеся: а з чого раптом така доброта? Ви ж прекрасно знаєте, що не все те є золотом, що має характерний йому блиск.

Тут мова йде про надійність банківської установи, якій ви вирішили довірити свої кошти. Одна справа, коли ваша сума знаходиться в межах державних гарантій на повернення вкладу, а зовсім інша, якщо вона перевищує цей ліміт.

Виходячи з цього, дійте розумно і довіряйте свої заощадження перевіреним банкам, нехай і під менш вигідні умови.

Умови банківських вкладів

Основними умовами банківських вкладів є сума депозиту і терміни його розміщення. Тут все просто: чим вище ці показники, тим більшу ставку вам запропонують.

Наступні умови — це дострокове зняття коштів і можливість поповнення вкладу. Що стосується зняття коштів, то в общем-то в більшості випадків можна обійтися без втрат коштів і навіть заробити на вкладі в розмірі 2/3 від ставки, якщо пройде вже півроку з моменту відкриття вкладу та до дострокового зняття. Є, звичайно, такі програми вкладів, які виключають термінове зняття, нехай і дуже рідко вони зустрічаються, але все ж. Якщо є хоч мінімальний шанс виникнення можливої потреби в цих коштах, краще уникати таких вкладів. Інакше вийде так, що гроші ніби як є, а взагалі-то їх і немає.

 Можливість поповнення вкладу — це досить зручний функціонал, який дозволить не відкривати величезна кількість депозитів, а використовувати один, періодично збільшуючи його суму.

І ще одне істотне умова — це капіталізація відсотків. У тому випадку, якщо у вас немає необхідності знімати щомісяця нараховані за вкладом відсотки, їх можна капіталізувати. Це означає, що вони будуть автоматично зараховуватися на вклад і на ці суми також будуть нараховуватися відсотки. Якщо вже зовсім просто, то отримання відсотків від відсотків.

В принципі, і все, що хотілося б в цілому сказати про вклади. Для того щоб сформувати загальне поняття, цього цілком достатньо.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+