Економіка України скоротилася на 20%

Економіка України скоротилася на 20%

Экономика

За словами глави українського Міністерства фінансів, Н. Яресько, економіка держави перебуває у вкрай складній ситуації, самостійно вийти з кризи неможливо, залишається розраховувати тільки на підтримку і фінансування міжнародних співтовариств.

ekonomika

Яресько заявила, що для стабілізації економічного становища України необхідні додаткові інвестиції, причому у великій кількості.
 
«Ми переживаємо три ключові проблеми в Україні. В першу чергу, це війна, яка забрала життя 5000 осіб, а ще 650 тисяч отримали статус «тимчасово переміщених». По-друге, на бюджет лягли колосальні, непідйомні витрати: вартість війни, витрати на утримання атакованих регіонів і т.д. Нашій економіці такого не витримати», — нарекла Яресько. Третім фактором глава Мінфіну назвала державну систему, яку поглинули корупційні схеми. Вони завдали країні збитків ще в 40 млн. дол.
 
Зараз Україна активно допомагає США, ЄС, Німеччина, Канада. Ведуться переговори з Японією і Австралією. Є надія відновити економіку України, впевнена Яресько.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+