Газові сховища України заповнені менше, ніж на третину

Газові сховища України заповнені менше, ніж на третину

Экономика

Обсяг природного газу в підземних сховищах країни на 15 січня склав 10,29 мільярда кубометрів. За добу він впав на 0,5%.

Газові сховища України заповнені менше, ніж на третину

Згідно з даними на сайті асоціації Європейських операторів підземних газових сховищ (GSE), рівень заповнення сховищ знизився до 32,21% з 32,43% станом на 14 січня, коли в українських ПСГ знаходилося 10,361 мільярда кубометрів газу.

З 20 жовтня Україна відбирає газ з ПСГ

Україна з 20 жовтня минулого року приступила до відбору газу з ПСГ у зв’язку з початком опалювального сезону, повідомляє РІА Новини України.

При цьому постачання газу з Росії, припинені з середини червня через мільярдних боргів Києва, поновилися тільки 9 грудня, після отримання «Газпромом» передоплати за 1 мільярд кубометрів.

Глава Міненерго РФ Олександр Новак зазначав, що для нормального проходження зими і забезпечення безперебійного транзиту в Європу «Нафтогазу» необхідно закупити ще близько 3 мільярдів кубометрів російського газу.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+