Коли Україна здобуде незалежність в енергетиці?

Коли Україна здобуде незалежність в енергетиці?

Экономика

Коли Україна здобуде незалежність в енергетиці

Наша держава має потенціал для становлення незалежності сектора енергетики, але тільки в тому випадку, якщо почне розвиватися в напрямку видобутку нафти та розробці газових родовищ.

Таку думку висловив керівник відділу наукової діяльності та проректор Технічного університету нафти Івано-Франківська, О. Карпаш.

«За сприятливих обставин Україна буде потрібно 2-3 роки для того, щоб розвинути власний сектор енергетики, що забезпечує наші потреби. Але для розвитку нам необхідні інвестиції, кадри, впровадження інноваційних технологій, а також розуміння на всіх рівнях уряду — від Верховної ради до органів локального самоврядування», -розповів Карпаш.

 За його словами, на території Івано-Франківської області знайдено велику кількість природних запасів нафти і газу. Проте їх видобуток вимагає великих інвестицій: для буріння одного кілометра свердловини обійдеться в півтора мільйона гривень. Крім того, завжди є ризик, що свердловина не дасть результат, каже експерт.
 
У 80-х роках минулого століття в Івано-Франківську обсяг видобутої нафти досягав 2 млн. Тонн. Є великі поклади природних ресурсів та в Карпатах.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+