На що підуть кредити для України

На що підуть кредити для України

Экономика, Это важно

За словами експертів, левова частка фінансової допомоги необхідна для запобігання дефолту.

На що підуть кредити для України

П. Мельник, аналітик служби MPP Consulting, говорить про те, що кредитні кошти слід направити на розробку і впровадження антикризових реформ. Якщо зміни будуть внесені своєчасно, вже через кілька років економіка продемонструє поліпшення, а державі більше не доведеться брати нові кредити.

Міжнародні кредитори повідомили про свою готовність забезпечити Україну новими кредитами. Напередодні стало відомо про те, що наша країна підписала із закордонним партнером в особі США спеціальну декларацію, яка передбачає виділення нашій державі кредитних гарантій обсягом $ 2 млрд.

«Ці гроші дозволять нам активніше проводити роботу над реформами, впроваджувати їх, а також залучати грошову підтримку, демонструючи більш сприятливі умови всередині країни», — вважає глава українського Мінфіну, Н. Яресько.

За словами експертів, для підтримки економіки Києву потрібно не менше 7 млрд. Дол. При сприятливому перебігу обставин МВФ виділить нові кошти в розмірі 4-5 млрд. Решта грошей можна вишукувати в інших партнерів України — Японії та Австралії.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


  1. Давид

    Наталья, а отдавать потом землями казенными будут, да людским трудом. заводы поотдают за бесценок. схема-то накатанная.

  2. Наталья

    А отдавать интересно потом чем? Да и страны, которые одалживают, сами в гос долгах как в шелках…

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+