Нафта знову почала падати в ціні

Нафта знову почала падати в ціні

Экономика

У понеділок, 19 січня, ціни на нафту знову продовжили падати після невеликого зростання минулого тижня.

Про це пише Інтерфакс з посиланням на агентство Bloomberg.

Березневі ф’ючерси на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures до 8:52 за московським часом знизилися в ціні на $ 0,37 (0,74%) — до $ 49,8 за барель. До закриття ринку в п’ятницю вартість ф’ючерсів збільшилася на $ 1,9 (3,94%) і склала $ 50,17 за барель.

цены на нефть падают

Ціна ф’ючерса на нафту WTI на лютий на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі зменшилася до цього часу на $ 0,36 (0,74%) — до $ 48,33 за барель. За підсумками попередньої сесії контракт подорожчав на $ 2,44 (5,28%), до $ 48,69 за барель.

Ослаблення ринку в понеділок сприяла заява міністра нафти Іраку Абдула Каріма Луейбі про те, що країна видобуває рекордні обсяги нафти — 4 млн барелів на добу (б/д). За його словами, Ірак планує збільшити експорт нафти цього року до 3,3 млн б/с.

Постачання сировини перевищують попит

У грудні, за даними іракської державної компанії State Oil Marketing Organization, що займається збутом нафти, обсяг видобутку в грудні становив 3,35 млн б/с.

«Основні чинники для ринку залишаються незмінними, — відзначив аналітик CMC Markets у Сіднеї Рік Спунер. — Постачання сировини перевищують попит, і новин про істотне скорочення видобувних потужностей поки немає».

Підйом ринку за підсумками попередньої сесії був обумовлений тим, що Міжнародне енергетичне агентство знизило прогнозу світового видобутку нафти на 2015 рік. МЕА скоротило прогноз видобутку нафти в країнах, що не входять в Організацію країн-експортерів нафти, на 350 тис. Барелів на добу (б/д) — до 57,5 млн б/с.

Тим часом прогноз попиту на нафту ОПЕК в цьому році підвищено на 300 тис. Б/д — до 29,2 млн б/с, із зростанням в другій половині року до 29,8 млн б/с, що практично відповідає поточному рівню квот картелю .

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+