Нацбанк України відмовиться від індикативного курсу долара

Нацбанк України відмовиться від індикативного курсу долара

Экономика, Это важно

З 5 лютого 2015 Нацбанк України відмовиться від використання індикативного курсу, забезпечивши єдиний ринковий курс гривні на міжбанківському валютному ринку (Міжбанку).

На даний момент центральний регулятор розглядає питання введення нового порядку роботи міжбанку.

Нагадаємо, минулого тижня Центробанк України поінформував про те, що не збирається вводити обмеження продажу валюти тільки під критичний імпорт. Пише фінансовий портал fdlx.com з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Нацбанк України відмовиться від індикативного курсу долара, узаконивши спекулятивний курс

До відома, Національний банк України з кінця 2014 року проводить аукціони щодня. На них продають по 3 мільйони доларів для пошуку індикативного курсу, на який повинні орієнтуватися банки при проведенні операцій.

Звернемо, індикативний курс і реальний курс на Міжбанку значно відрізняються. Так в п’ятницю 30 січня середньозважений курс долара на аукціоні НБУ склав 16 гривень, тоді як реальний курс на Міжбанку — 21,1 гривню.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


  1. Лора

    Ищут они индикативный курс.. как же. у торгашей-спекулянтов вообще уже зашкалил все возможные цифры и значения. а что 16 грн? где можно купить доллар за такую цену, межбанк, не подскажите? смех да и ладно.

  2. Григорій

    Ну тепер хоч трохи зрозуміліше буде, адже цей курс тільки зпантелику збивав. Дивишься, курс по 16.50, купуєшь холодильник, по курсу 22 рахують. Не кажучи що 16.50 і купити неможливо.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+