Падіння рубля вдарить по Україні та іншим країнам колишнього СРСР

Падіння рубля вдарить по Україні та іншим країнам колишнього СРСР

Экономика

Девальвація в РФ впливає на інші держави, зазначають західні ЗМІ

Девальвація рубля несе серйозну загрозу країнам, економіка яких значною мірою залежить від мільярдів доларів, що переводяться громадянами цих країн з Росії додому, пише британська The Guardian.

За оцінками Світового банку (СБ), на які посилається газета, в цілому ці країни можуть втратити $ 10 млрд в 2015 році через слабкий російського рубля.

У статті вказуються 9 країн, сильно залежать від обсягів грошових переказів фізосіб з Росії. Від обсягів грошових переказів залежить 21% економіки Вірменії, 12% економіки Грузії, 31,5% — Киргизії, 25% — Молдови, 42% — Таджикистану, 5,5% — України, 4,5% — Литви, 2,5% — Азербайджану і 12% — Узбекистану.

Ухудшающаяся в РФ економічна ситуація змушує мігрантів залишати цю країну. При цьому повернення мігрантів на батьківщину може викликати в цих країнах, виживають за рахунок переказів грошей з Росії, соціальний вибух в недалекій перспективі, зазначає The Guardian.

Нагадаємо, російський рубль дешевшає через економічних санкцій, введених відносно РФ, і падіння світових цін на нафту.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+