Переплата за бензин

Переплата за бензин

Экономика

Українські водії переплачують в середньому 2 гривні за один літр палива. Таку ціну доводиться платити за сумніви трейдерів, що імпортують нафту відносно того, що вони зможуть придбати іноземну валюту за прийнятним курсом.

mall

У найближчому майбутньому жителям України не варто розраховувати на падіння вартості дизельного палива і бензину, навіть враховуючи те, що світові ціни на «чорне золото» продовжують демонструвати тенденцію до скорочення, заявляють учасники ринку. Основна причина поточної вартості бензину в непередбаченому курсі при фактичному придбанні на міжбанку.

Як відомо, трейдери імпортують з-за кордону не менше 80% об загального числа споживаних в Україні нафтопродуктів. Розрахунок за придбаний товар виробляється в доларах, які зараз в дефіциті.

Відповідно до даних консалтингових служб, за останній тиждень вартість високоякісного бензину зросла приблизно на 17 копійок, а дизельне паливо подорожчало на 15 копійок.

Також повідомляється, що в Україні вартість палива продиктована не ціною на нафту, а валютним курсом. Також не слід забувати про акцизний збір у розмірі 5%, нараховується з 1 січня на ціну на «пістолеті».

Понравился материал? Поделись с друзьями.


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+