Продажі золотих запасів в Україні зупинені

Продажі золотих запасів в Україні зупинені

Экономика

Влада прийняла рішення зберегти обсяг золотовалютних запасів незмінним з грудня. Продажі були зупинені, відповідно до планів Національного банку та представників МВФ.

ukraina-nachinaet-aktivnuyu-prodazhu-svoih-zolotyih-zapasov

Через те, що конфлікт на сході знову загострився, а економічне становище України погіршується, було прийнято рішення зробити паузу в процесі продажу золотовалютних запасів. Про це повідомили експерти МВФ.
 
Відповідно до даних, які отримав МВФ, протягом жовтня-листопада 2014 регулятор продав близько 16 тонн дорогоцінного металу, проте в грудні ніяких угод не скоював, зберігши обсяг запасів на рівні 23,6 тонн.
 
Восени одне з німецьких видань опублікувало дані МВФ, згідно з якими, в осінній період Україна втратила більше третини власних запасів золота.
 
За минулий рік загальний обсяг запасів держави скоротився не менше, аніж в три рази — з 20,5 млрд. Дол. До 7,5 млрд. Зараз влада країни розраховує на накопичення резервів, «хоча б 15 млрд., Але краще 23», розповіла голова НБУ В. Гонтарева.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+