Росія вимагатиме повернення боргу?

Росія вимагатиме повернення боргу?

Экономика

На сьогоднішній день заборгованість України перед РФ складає 3 млрд. Доларів.

Росія вимагатиме повернення боргу?

Російська влада може зажадати повернення боргу в розмірі $ 3 млрд. У вигляді оплати за євробондами від України. Подібне рішення може бути викликано тим, що на сьогоднішній день рівень державної заборгованості України становить 60% від рівня ВВП. Цієї думки дотримується О. Устенко, керівник фонду Блейзера.

За словами експерта, відповідно до плану, українська держава повинна повернути Росії грошові кошти в розмірі $ 3 млрд. Вже в грудні поточного року. Але Устенко каже, що згідно з умовами газового контракту, якщо в державній економіці рівень боргу по відношенню до ВВП складе більше 60%, російська сторона має право затребувати гроші в той же день.

«Фактично, цей рубіж був пройдений ще в 2014 році. На сьогоднішній день рівень зовнішньої заборгованості до внутрішнього валового продукту становить 68%. В результаті, як тільки офіційні дані будуть представлені українською службою статистики, російська сторона отримає всі підстави для того, щоб вимагати оплати коштів за євробондами», — розповів економіст.

Про те, що РФ має достатньо підстав для вимоги дострокової оплати боргу, говорив і глава російського уряду, Д. Медведєв. «Мы будем принимать решение по этому вопросу в ближайшее время», — сказав він.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+