Російські аналітики прогнозують падіння цін на нафту

Російські аналітики прогнозують падіння цін на нафту

Экономика

Вартість продукту буде продовжувати падіння, і вже незабаром досягне дна. Так вважають російські аналітики.

price_of_oil

Багато експертів сходяться на думці про те, що протягом першого кварталу 2015 середня вартість нафти досягне позначки нижче 50 дол. При самих песимістичних прогнозах падіння ціни одного бареля «чорного золота» досягне 35 дол.
 
За словами аналітика установи «Газпромбанк», А. Назарова, ключовими факторами, які визначають ціновий тренд продукту, все ще залишаються рішення ОПЕК зберегти обсяги видобутку незмінними, а також зростання рівня видобутку продукту в США. Експерти кажуть, що ці тенденції будуть далі тиснути на нафту, тягнути її вниз.
 
Тим не менше, експерт установи «Ощадбанк КІБ», В. Нестеров, вважає, що серйозного зниження вартості продукту чекати не варто. У США вже намітилася тенденція до уповільнення темпів зростання видобутку, яка була викликана скороченням числа бурових установок.
 
Також, за словами експертів, не варто забувати про те, що нафта є інерційним продуктом, тобто при виникненні факторів, що впливають на його ціну, реальна зміна вартості відбудеться не раніше ніж через півроку, і навпаки.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+