Україна хоче переглянути умови участі в СОТ

Україна хоче переглянути умови участі в СОТ

Экономика

Право на зміну умов участі країна збереже протягом найближчих трьох років.

«Держава зберігає за собою можливість переглянути умови участі в СОТ, посилаючись на статтю XXVIII: 5. Україна має право вносити зміни в графік участі CLXII протягом трьох років, відлік даного періоду почався з 1 січня поточного року», — про це повідомлялося на офіційному джерелі Комітету СОТ з питань доступу до ринків.

Україна вступила до СОТ більше 5 років тому, в 2008 р. влада країни вперше прийняли рішення зарезервувати своє право на зміни в діючих зобов’язаннях за тарифами на початку 2012 року. В організації торгівлі був поданий список позицій, що складається з 371 найменувань товарів, що підлягають ймовірним змінам. Однак пізніше це рішення зазнало критики інших членів організації, і офіційний Київ прийняв рішення відмовитися від виконання власних початкових планів.

Наприкінці минулого року у Верховній Раді був прийнятий закон про можливість використання додаткового збору в розмірі 5-10% на імпортні товари. Закон набуде чинності, якщо Кабмін прийме відповідне рішення за результатами консультацій із зарубіжними партнерами.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+