Україна нарощує постачання соняшникової олії в Китай

Україна нарощує постачання соняшникової олії в Китай

Экономика

podsolnechnogo-masla

До 2020 року Китай стане одним з основних покупців соняшникової олії українського виробництва. Відповідну думку висловив гендиректор компанії «Кернел-Трейд» Костянтин Литвинський. Дана компанія є найбільшим постачальником соняшникової олії на міжнародний ринок. Про це повідомляє газета «Гроші плюс».

За словами Костянтина литвинівських, Китай вже через 3-5 років може стати найбільшим покупцем української соняшникової олії. Він зазначив, що вже в даний час великі обсяги соняшникової олії поставляються з України до Китаю і, якщо дана тенденція збережеться, то до 2020 року КНР стане основним споживачем української олії.

Крім того, Костянтин Литвинський підкреслив, що великий потенціал спостерігається у ринку пресового масла, який є особливим сегментом, і Китай почав проявляти жвавий інтерес і до даної продукції українського виробництва.

Варто відзначити, що в даний час левову частку української соняшникової олії купує Індія, в яку було експортовано в 2014 році 782 тис. Тонн продукції. У той же час в Китай було поставлено 322 тис. Тонн олії, а в Єгипет — 198 тис. Тонн. Також великими покупцями української соняшникової олії є Іран та Іспанія, куди було експортовано 91 тис. Тонн і 90 тис. Тонн продукції відповідно.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+