Україна не збирається реструктуризувати борг перед Росією

Україна не збирається реструктуризувати борг перед Росією

Экономика

Україна не збирається реструктуризувати борг перед Росією

Очікується, що платежі по бондах, випущених урядом Азарова під кредит РФ на суму 3 млрд, будуть повністю здійснені до кінця року.

Свої боргові зобов’язання за єврооблігаціями Україна має намір реструктуризувати найближчим часом. Як повідомлялося, в якості консультанта з переговорів з власниками облігацій щодо можливої реструктуризації держборгу Україна залучила консалтингову компанію Lazard.

Однак, це не стосується виплат за євробондами, випущеним урядом Януковича-Азарова під російський кредит на суму 3 млрд доларів.

За словами обізнаних осіб, зобов’язання за цими паперами будуть виконані повністю в грудні 2015 року.

Незважаючи на зменшення фінансових резервів, досі Україна регулярно проводила виплати. Однак, Росія може зажадати дострокового погашення боргу, оскільки Київ перевищив ліміт боргу до ВВП. І про це в Кремлі вже неодноразово заявляли.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


  1. Sovetnik

    Долго море — а толку ноль. Где же наши обещанные «покращення»? Экономика и промышленность страны катится на дно. Посмотрим что будет дальше

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+