Україна прагне укласти з МВФ програму партнерства на 4 роки

Україна прагне укласти з МВФ програму партнерства на 4 роки

Экономика

Україна може підписати програму співпраці з Міжнародним валютним фондом терміном на чотири роки. Відповідну заяву зробила в середу, 21 січня 2015 року, глава Міністерства фінансів України Наталія Яресько.

За її словами, Кабінет міністрів України направив запит керівництву МВФ на Механізм розширеного фінансування Extended Fund Facility (EFF) для укладення тривалого партнерства між Україною та Фондом.

мвф

Наталія Яресько зазначила, що механізм EFF надасть довгострокову підтримку протягом найближчих чотирьох років, яка дасть можливість відновити зростання української економіки, поповнити золотовалютні резерви країни до необхідного рівня і забезпечити стабілізацію економічної та фінансової ситуації в Україні.

Глава Міністерства фінансів вважає, що ринки передбачали даний крок і повинні позитивно на нього відреагувати, оскільки це надасть Україні необхідну фінансову допомогу, яка дозволить відновити економіку країни і дасть задовільні результати обом сторонам.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+