В Україні почне діяти нова модель оренди землі

В Україні почне діяти нова модель оренди землі

Экономика

В аграрному відомстві запропонували ввести так звану «китайську» модель здачі землі в оренду.

аренда земли

Також повідомляється, що жителям України дозволять взяти в тимчасове користування ділянку землі строком до 50 років.

Впровадження в уряді України нового виду довгострокової оренди землі на сьогоднішній день є одним з найважливіших завдань при проведенні радикальних реформ. Так вважає глава Міністерства аграрної політики, експерт Олексій Павленко.

За словами міністра, з урахуванням нині діючої заборони на продаж земельних ділянок, які мають сільськогосподарське призначення, залишається лише один ефективний шлях залучити нові інвестиції, одночасно з цим дотримуючись раціональність використання землі. Цим шляхом, по суті, і є довгострокова оренда.

«Будь-який вид оренди, якщо її термін перевищує сім років, буде привабливою для інвестицій. Ми хочемо створити можливість оренди строком до 50 років, як це зараз робиться в Китаї. Раніше оренда терміном на два роки ставила інвесторів в невигідне становище, адже розвиток того сегмента підприємництва вимагає набагато більшого терміну. Але нові умови, на мою думку, створять саме те, чого не вистачає інвесторам — можливість заробити », — розповів Павленко.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


  1. Dombra

    та всі землі вже давно китайцям віддали на сто років вперед. так шо заспокойтесь.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+