Вартість енергоносіїв зміниться

Вартість енергоносіїв зміниться

Экономика

Скорочення вартості нафти неодмінно відіб’ється на ринку інших цінних видів палива — газу і вугілля. Таку думку висловили представники Світового банку. За їх словами, система ціноутворення в секторі енергетичних носіїв в недалекому майбутньому зміниться.

Вартість енергоносіїв зміниться

Нині склався спадний тренд цін на нафту надає вигідне вплив на світову економіку, вважають аналітики. Коментарі до теми надав Аксель ван Троценбург, віце-президент СБ. Сьогодні він дав інтерв’ю одному з японських друкованих видань.

«Більшість країн у світі є імпортерами. Якщо міркувати з точки зору глобальної економіки, зниження вартості продукту матиме на них, головним чином, позитивний ефект », — заявив Троценбург.

За його словами, кошти, які вивільняться в результаті здешевлення, можна спрямувати на реалізацію проектів інфраструктури, а також більш активно зайнятися вирішенням соціальних проблем.

Зараз світ стоїть на порозі змін, які торкнуться системи освіти цін в категорії енергетичних ресурсів. Якщо нафта буде падати і далі, даний тренд відіб’ється також на вугіллі та газі, вважають експерти.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+