ЄЦБ пропонує програму з викупу активів

ЄЦБ пропонує програму з викупу активів

Экономика

Європейський Центральний Банк планує почати впровадження в економіку кількісного пом’якшення (програма QE), обсяг якого складе близько € 50 млрд. щомісяця. Програма буде реалізована до кінця наступного року, передає газета «ДПА». Вона передбачає викуп активів щомісяця на вказану суму. Також повідомляється, що процес реалізації може початися в березні.

ЄЦБ пропонує програму з викупу активів

Зараз представники ЄЦБ ведуть обговорення умов програми, і як повідомляють офіційні джерела, рішення влади може значною мірою відрізнятися від початкового пропозиції, яке було подано виконавчим Комітетом ЄЦБ.

Вже сьогодні керівництво Банку зустрінеться на чергових зборах, щоб визначити подальший курс кредитної політики регулятора.

Відповідно до оцінок аналітиків, які опублікувало агентство Bloomberg, Центральний Банк має намір зберегти незмінною ключову ставку по нараховується на кредит відсоткам в її поточному рекордно слабкому значенні 0,05% в річному вираженні. Також ЄЦБ, швидше за все, збереже поточну ставку на депозитне розміщення в розмірі — 0,2%. Ставка по маржинальним позиками залишиться на позначці 0,3%.

Очікується, що глава ЦБ Маріо Драгі повідомить про початок реалізації програми пом’якшення відразу після сьогоднішнього засідання.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+