Іпотечні кредити: сьогоднішні реалії

Іпотечні кредити: сьогоднішні реалії

Ипотека

Іпотечні кредити: сьогоднішні реалії

На сьогоднішній день іпотека стає все більш популярним вирішенням проблеми покупки житла. Часто це стає вибором молодих сімей. І не даремно. Взявши іпотеку, людина може забезпечити себе житлом, адже далеко не у всіх є можливість викласти з кишені повну вартість квартири або будинку. До того ж, іпотека поширюється в подальшому і на ремонт, і на будь-які потрібні роботи з благоустрою житла.

Про що слід пам’ятати, оформляючи іпотечний кредит?

Отже, куплена нерухомість відразу стає власністю покупця. Ви маєте право робити там ремонт, упорядковувати ділянку, заселяти третіх осіб. Банк зазвичай не цікавиться, в якому стані залишається нерухомість. Однак деякі банки, надаючи іпотеку, дають на підписання ще один договір. Він говорить про те, що позичальник не може заселяти нікого, крім своєї сім’ї.

Але слід пам’ятати про те, що іпотечна нерухомість являється заставою у банку. Тому ви не маєте права продавати її, відмовлятися від власності. Обмінювати і дарувати її можна тільки за згодою банку, але не кожен банк на це піде.

Також про іпотечний кредит читайте на цій сторінці https://dpa.cv.ua/ipoteka/shho-take-ipoteka-abo-ipotechniy-kredit.html

Ще один нюанс, який може стосуватися тих, хто придбав нерухомість і бажає зробити перепланування. Робиться вона в три етапи. Спочатку ви складаєте новий план. Потім ви повинні погодити його з сусідами і місцевими органами, а після цього — зі страховим агентством, яке видасть вам дозвіл на перепланування, або відмовить у цьому, якщо проект становить небезпеку. Якщо ви справите перепланування без такого дозволу, то ви не зможете більше нею розпоряджатися, не продасте її, а в разі невиплати іпотеки, коли доведеться віддавати її як заставу в банк, виникнуть серйозні проблеми.

І головне, про що слід пам’ятати: ніколи не руйнуйте з банком довірчих відносин.

Пам’ятайте про те, що банки перевіряють кредитно-іпотечні історії своїх клієнтів. Тому, невигідно зарекомендував себе в одному банку, ви можете отримати відмову в послугах іпотеки в наступному. Не бійтеся приходити в банк, якщо у вас виникли проблеми і труднощі з виплатою, повідомте про це банк. Це краще, ніж ухилятися від виплати іпотеки без причин, оскільки відсотки будуть зростати швидко, як і сума недоплати.

Враховуючи всі ці факти, ви можете уникнути труднощів при оформленні та виплати іпотеки. Розраховуйте свої сили і фінансові можливості, тоді у вас не виникне проблем.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+