Кредит на житло в Україні

Кредит на житло в Україні

Ипотека

31_main

Кредит на житло в Україні нині майже не існує сімей, яким бюджет дозволяє придбати житлоплощу відразу, тобто, заплативши повну необхідну суму. Тому все більшою популярністю користується кредит на житло в Україні. Однак на отримання даного кредиту може розраховувати далеко не кожен.

Оформити кредит на житло можуть всі, хто:

 • Є громадянином України, або особи, які не є громадянами країни при наявності дійсної реєстрації та права працювати на території України;
 • Досяг повноліття і не старше 59 років;
 • Має офіційну прописку на території української держави, а для осіб які мають громадянство іншої країни, необхідна наявність офіційної реєстрації;
 • Має офіційне працевлаштування або інші оподатковувані доходи.

Ще одна проблема виникає при виборі відповідного банку.

В Україні є безліч фінансових організацій, що надають різноманітні умови при оформленні кредитної угоди. Як же вибрати кращий з них?

Практично всі банківські організації на території України надають не малий вибір програм для придбання нерухомості:

 • Придбання житлоплощі в ще недобудованому будинку;
 • Купівля житлового приміщення, яке вже здано в експлуатацію;
 • Приватне будівництво.

До того, як підписувати кредитну угоду в Україні, обов’язково варто вивчити законодавство, таким чином, з’являться необхідні знання, і вибір буде робитися цілком усвідомлений. Неможливо визначити кращу банківську організацію в Україні, яка надає послуги з оформлення іпотеки. Ці умови багато в чому залежать від цілей придбання житлоплощі, термінів оформлення іпотеки та інших факторів. Але перед тим як підписати договір кредитування, позичальник повинен його уважно прочитати і зробити порівняння пропозицій в декількох банках.

Якщо житло купується в новобудові, потрібно зробити наступне:

 • Підібрати відповідні варіанти (потрібно вибрати як мінімум два-три варіанти підходящої житлоплощі);
 • Дізнатися назву банківської організації, яка здійснює кредитування цих об’єктів;
 • З’ясувати умови кредитування;
 • Подати документи на розгляд у відповідний банк;
 • Підписати договір кредиту на житло.

Як правило, вибирати банк в цьому випадку не доводиться. Конкретний об’єкт кредитує лише одна банківська організація на території України. Однак позичальник повинен правильно зрозуміти умови кредитування, а потім уважно ознайомитися з договором, і прорахувати всі витрати, які з’являться при підписанні договору про кредитування і ті, які будуть щомісяця і щороку.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


 1. Іван

  Це дуже ризиковано, але робити нічого, в мене багато знайомих так житло придбали. Треба лише уважно всі договори читати, а краще сходити на консультацію до юриста. Успіхів!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+