Консультаційний центр

Ставка податку для підприємців – загальносистемників

  Консультаційний центр

17.10.11 Змінами до Податкового кодексу уточнено порядок застосування ставок 15 % і 17 % при обчисленні податку з доходів фізичних осіб за підсумками річної декларації для підприємців на загальній системі оподаткування.

Строки сплати податкового зобов’язання відповідно до Податкового кодексу

  Консультаційний центр

07.07.11 Відповідно до ст. 57 Податкового кодексу платник податків зобов’язаний самостійно сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого Кодексом для подання податкової декларації.

Амортизація основних засобів по-новому

  Консультаційний центр

07.07.11 Відповідно до пункту 145.1.3 ст. 145 Податкового кодексу України при визначенні строку корисного використання (експлуатації) основних засобів слід ураховувати:

18 листопада відбувся сеанс телефонного зв’язку “гаряча лінія”

  Консультаційний центр

05.12.11 Під час проведення сеансу “гаряча лінія”, який відбувся 18 листопада поточного року з першим заступником голови комісії з проведення реорганізації ДПІ у м. Чернівці Ярославом Городенським найбільш актуальні питання стосувались податку на додану вартість, зокрема:

2 листопада відбувся сеанс телефонного зв’язку “Гаряча лінія»

  Консультаційний центр

10.11.11 Для абонентів “гарячої лінії”, яка відбулася 2 листопада з начальником відділу масово – роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПІ у м. Чернівці Марією Коцим’юк питання про те, що змінить Законопроект №8521 для фізичних та юридичних осіб - платників єдиного податку було найактуальнішим, зокрема: