16 червня відбувся тренінг

16 червня відбувся тренінг

16 червня відбувся тренінг

Консультаційний центр

16 червня поточного року відбувся черговий тренінг “Електронна звітність — економія робочого часу”, де податківці з присутніми вели розмову про те, що: суцільна комп’ютеризація панує у світі, однак багато суб’єктів господарювання ще й досі працюють по старинці власноруч заповнюють та здають звітність до контролюючих органів.

Однак, переваги подання звітності в електронному вигляді очевидні.

По-перше, це економія робочого часу платників податків, а також їхніх коштів, адже немає необхідності відвідувати податкову інспекцію, купувати бланки звітності. До того ж звітність, надіслана до податкового органу електронною поштою через Інтернет із застосуванням посилених сертифікатів ключів електронного цифрового підпису, не потребує дублювання на паперових носіях, а також їх зберігання.

По-друге, платник не витрачатиме зайвого часу у чергах до податкового інспектора або “вікна” прийому звітності – достатньо її лише сформувати в електронному вигляді за допомогою спеціальних програм та передати через Інтернет до податкового органу. До того ж гарантується автоматична перевірка підготовлених документів на наявність арифметичних помилок та описок.

По-третє, електронна звітність допоможе суттєво скоротити терміни проведення перевірки щодо правомірності заявлених до відшкодування сум ПДВ та забезпечити своєчасне їх відшкодування. Разом з тим платник має можливість отримувати інформацію про стан розрахунків стосовно сплати податків та заборгованості перед бюджетом. Зі своєї сторони податковий орган гарантує оперативність обробки отриманої інформації та її конфіденційність.

Більш детальну інформацію про подання звітності в електронному вигляді можна отримати на офіційному Web-сайті Державної податкової Адміністрації України — www. sta. gov. ua, або завітавши на тренінг, який податківці проводять постійно. Про дату наступного тренінга можна дізнатися щодення за телефоном 15-07. За консультацією та практичною допомогою просимо звертатися до ДПІ у м. Чернівці кабінети № 117 та за телефонами № 54-56-61, 54-56-41.

Відділ масово — роз’яснювальної роботи та звернень громадян

ДПІ у м. Чернівці

Головна сторінка / Консультаційний центр / Семінари /

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2018 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+

16 червня відбувся тренінг