19 листопада відбувся тренінг по електронній звітності

19 листопада відбувся тренінг по електронній звітності

23.11.10

19 листопада в приміщенні ДПІ м. Чернівці відбувся тренінг з питань подання податкової звітності в електронному вигляді на якому платники податків дізнались про наступне:

Детальніше…

Учасників семінару цікавили новації Податкового кодексу

22.11.10

Плідна співпраця податківців у формуванні податкової культури населення — гарантує високий рівень консультативної допомоги. Такий підхід вже зараз доводить свою доцільність, сприяючи добровільній сплаті податків.

Детальніше…

26 жовтня відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія»

02.11.10

Під час “гарячої лінії”, яка відбулась 26 жовтня із начальником відділу масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПІ у м. Чернівці Марією Коцим’юк, платники отримали відповіді на наступні питання:

Детальніше…

29 жовтня відбувся „Консультаційний день”

01.11.10

29 жовтня поточного року у Податковому центрі на МТК «Калинівський ринок» податківці міста провели „Консультаційний день”. Фахівці проінформували присутніх про переваги подачі податкової звітності в електронному вигляді та акцентували увагу на недопущенні виплати зарплати “в конвертах” та легалізації трудових відносин. Зокрема, підприємці отримали відповіді на актуальні питання щодо оподаткування доходів підприємницької діяльності:

Детальніше…

Семінар-тренінг!

07.10.10

Державна податкова інспекція у м. Чернівці запрошує приватних підприємців до участі у безкоштовних семінарах-тренінгах які проводяться податківцями щосереди у приміщенні ДПІ у м. Чернівці, за адресою вул. Червоноармійська,200а, каб.112 . Довідки щодо тематики тренінгів за телефоном 15-07.

Як звітувати в електронному вигляді дізнайтесь під час тренінгу!

05.10.10

8, 15, 22 та 29 жовтня поточного року фахівці Державної податкової інспекції у м. Чернівці проводитимуть тренінги на тему “Система подання податкової звітності в електронному вигляді”. Початок тренінгу о 10:30 за адресою: Чернівці, вул. Червоноармійська, 200-А, каб. 112. Попередній запис здійснюється за телефонами: “15-07” або 54-60-05.

24 вересня відбувся „Консультаційний день”

28.09.10

Податківці 24 вересня поточного року у Податковому центрі на МТК «Калинівський ринок» провели „Консультаційний день”, на якому підприємці отримали відповіді на актуальні питання щодо оподаткування доходів підприємницької діяльності, зокрема:

Детальніше…

27 серпня відбувся „Консультаційний день”

06.09.10

Податківці 27 серпня поточного року у Податковому центрі на МТК «Калинівський ринок» провели „Консультаційний день”, на якому підприємці отримали відповіді на актуальні питання щодо оподаткування доходів підприємницької діяльності, зокрема:

Детальніше…

27 серпня відбувся тренінг по електронній звітності

31.08.10

Під час тренінгу, який відбувся 27 серпня для підприємців та представників підприємств, фахівці Державної податкової інспекції міста розповіли про те, яку саме податкову звітність можна подавати в електронному вигляді та хто повинен підписувати податковий документ в електронному вигляді Зокрема, відповідно до п.1 Інструкції з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв‘язку затвердженої наказом ДПА України від 10.04.2008 р. № 233 податкова звітність – документи, які відповідно до законодавства подаються платниками податків до органів ДПС і на підставі яких здійснюються нарахування та/або сплата податку, збору (обов’язкового платежу).

Детальніше…

Як звітувати в електронному вигляді дізнайтесь під час тренінгу!

31.08.10

3, 10, 17 та 24 вересня поточного року фахівці Державної податкової інспекції у м. Чернівці проводитимуть тренінги на тему “Система подання податкової звітності в електронному вигляді”. Початок тренінгу о 10:30 за адресою: Чернівці, вул. Червоноармійська, 200-А, каб. 112. Попередній запис здійснюється за телефонами: “15- 07” або 54-60-05.

Більше статтей… 20 серпня відбувся тренінг До уваги приватних підприємців! Консультаційний день на ринку «Калинівський» 10 серпня відбувся семінар для платників податків Сторожинецького району Відбувся „Консультаційний день” для підприємців МТЦ „Калинівський ринок” Запитували на семінарі 16 липня 2010р. До уваги платників податків — головних бухгалтерів підприємств та приватних підприємців! Огляд актуальних запитань 25 червня — відбувся тренінг Як звітувати в електронному вигляді дізнайтесь під час тренінгу! 5 та 8 червня відбувся семінар 4 та 11 червня відбулися тренінги Відбувся тренінг з питань подання електронної звітності Відбувся тренінг для приватних підприємців Як звітувати в електронному вигляді дізнайтесь під час тренінгу! Податківці провели консультаційний день Відбувся тренінг для приватних підприємців До уваги приватних підприємців „Калинівського ринку”! 14 травня — відбувся тренінг До уваги приватних підприємців – платників єдиного податку! Як звітувати в електронному вигляді дізнайтесь під час тренінгу! Консультаційний день” на ринку „Калинівський” Відбувся семінар – тренінг! Відбувся тренінг 21 квітня цього року відбувся тематичний семінар-тренінг Податківці міста провели семінар До уваги приватних підприємців „Калинівського ринку”! 9 квітня — відбувся тренінг з питань впровадження електронної звітності 2 квітня відбувся тренінг з питань впровадження електронної зітності Консультаційний день на ринку „Калинівський” Як звітувати в електронному вигляді дізнайтесь під час тренінгу! << початок < попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 наступна > Кінець >> Сторінка 8 з 18

Головна сторінка / Консультаційний центр /

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+