4 червня відбувся тренінг

4 червня відбувся тренінг

4 червня відбувся тренінг

Консультаційний центр

Необхідну інформацію про подання податкової звітності в електронному вигляді можна отримати на семінарі-тренінгу. Зокрема, 4 червня під час тренінгу обговорювались наступні питання:

Що вважається оригіналом електронного документу?

Відповідно до ст. 7 Закону «Про електронні документи та електронний документообіг» оригіналом електронного документа вважається електронний примірник документа з обов’язковими реквізитами, у тому числі з електронним цифровим підписом автора.

Який порядок отримання електронного цифрового підпису ?

Щоб отримати ЕЦП необхідно укласти договір з Акредитованим центром сертифікації ключів про надання послуг електронного цифрового підпису, згенерувати особистий ключ та сформувати заявку на отримання сертифіката відкритого ключа, подати до реєстраційного центру заявку на сертифікацію відкритого ключа на будь-якому електронному носії та комплект документів.

Що робити, якщо з вини Інтернет — провайдера немає доступу до мережі?

Якщо неможливо найближчим часом відновити доступ в Інтернет, то, щоб уникнути санкцій, вам доведеться подати звіт у паперовому вигляді або зберегти його на якому-небудь магнітному носії та надіслати електронною поштою, скориставшись доступними послугами електронного зв’язку (через інтернет-клуб, домашній комп’ютер тощо).

Відділ масово-роз‘яснювальної роботи та звернень громадян ДПІ у м. Чернівці

Головна сторінка / Консультаційний центр / Семінари /

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2018 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+

4 червня відбувся тренінг