4 та 11 червня відбулися тренінги

4 та 11 червня відбулися тренінги

16.06.10

Найбільш поширені питання, на яких зосередились податківці 4 та 11 червня поточного року під час тренінгу щодо подання податкової звітності в електронному вигляді були роз‘яснені платникам податків, які вже звітують мережею Інтернет або лише планують долучитись до Системи подання податкової звітності в електронному вигляді.

Детальніше…

Відбувся тренінг з питань подання електронної звітності

03.06.10

Під час тренінгу щодо подання податкової звітності в електронному вигляді, який відбувся 28 травня, платникам податків були роз‘яснені наступні питання:

Детальніше…

Відбувся тренінг для приватних підприємців

02.06.10

26 травня в приміщенні Державної податкової інспекції у місті Чернівці відбувся тренінг стосовно актуальних питань в оподаткуванні доходів приватних підприємців на спрощеній системі оподаткування. Присутні отримали відповіді на наступні запитання:

Детальніше…

Як звітувати в електронному вигляді дізнайтесь під час тренінгу!

01.06.10

4, 11, 18 та 25 червня поточного року фахівці Державної податкової інспекції у м. Чернівці проводитимуть тренінги на тему “Система подання податкової звітності в електронному вигляді”. Початок тренінгу о 10:30 за адресою: Чернівці, вул. Червоноармійська, 200-А, каб. 112.

Попередній запис здійснюється за телефонами: “15- 07” або 54-60-05.

Податківці провели консультаційний день

31.05.10

31.05.10-1 Чернівецькі податківці 28 травня поточного року у Податковому центрі на МТК «Калинівський ринок» провели „Консультаційний день”, на якому підприємці отримали відповіді на актуальні питання щодо оподаткування доходів підприємницької діяльності. Зокрема, підприємців цікавило: порядок обліку господарської діяльності (ведення Книги доходів і витрат №10), порядок проведення перевірок, відкриття нового виду діяльності, оформлення найманих працівників та інші.

Детальніше…

Відбувся тренінг для приватних підприємців

27.05.10

17 та 19 травня в приміщенні Державної податкової інспекції у місті Чернівці відбувся тренінг стосовно актуальних питань в оподаткуванні доходів приватних підприємців на спрощеній системі оподаткування. Присутні отримали відповіді на наступні запитання:

Детальніше…

До уваги приватних підприємців „Калинівського ринку”!

26.05.10

Державна податкова інспекція у м. Чернівці повідомляє, що 25 червня поточного року о 11:00 у приміщенні Податкового центру на КП МТК „Калинівський ринок” відбудеться безкоштовний семінар на тему: „Актуальні питання в оподаткуванні доходів приватних підприємців”.

Запрошуємо всіх, хто бажає отримати відповіді на питання податкового законодавства від фахівців податкової інспекції міста. Попередній запис здійснюється за телефонами: “15-07” або 54-60-05.

14 травня — відбувся тренінг

19.05.10

Найбільш поширені питання, на яких зосередились податківці 14 травня під час тренінгу щодо подання податкової звітності в електронному вигляді були роз‘яснені платникам податків, які вже звітують мережею Інтернет або лише планують долучитись до Системи подання податкової звітності в електронному вигляді.

Детальніше…

До уваги приватних підприємців – платників єдиного податку!

18.05.10

17, 19 та 26 травня поточного року з 12:00 до 13:00 години у приміщенні Державної податкової інспекції у м. Чернівці проводитимуть тренінги на тему: „Актуальні питання в оподаткуванні доходів приватних підприємців на спрощеній системі оподаткування”.

Запрошуємо всіх, хто бажає отримати відповіді на запитання податкового законодавства від фахівців податкової інспекції міста.

Попередній запис здійснюється за телефонами: “15-07” або 54-60-05.

Як звітувати в електронному вигляді дізнайтесь під час тренінгу!

13.05.10

14, 21 та 28 травня 2010 року фахівці Державної податкової інспекції у м. Чернівці проводитимуть тренінги на тему “Система подання податкової звітності в електронному вигляді”. Початок тренінгу о 10:30 за адресою: Чернівці, вул. Червоноармійська, 200-А, каб. 112. Попередній запис здійснюється за телефонами: “15- 07” або 54-60-05.

Більше статтей… Консультаційний день” на ринку „Калинівський” Відбувся семінар – тренінг! Відбувся тренінг 21 квітня цього року відбувся тематичний семінар-тренінг Податківці міста провели семінар До уваги приватних підприємців „Калинівського ринку”! 9 квітня — відбувся тренінг з питань впровадження електронної звітності 2 квітня відбувся тренінг з питань впровадження електронної зітності Консультаційний день на ринку „Калинівський” Як звітувати в електронному вигляді дізнайтесь під час тренінгу! До уваги приватних підприємців „Калинівського ринку”! 17 березня проведено тренінг 10 березня відбувся тренінг Ви запитували на семінарі 3 березня відбувся тренінг по електронній звітності Консультаційний день на ринку „Калинівський” Як звітувати в електронному вигляді дізнайтесь під час тренінгу! 17 лютого відбувся тренінг 10 лютого відбувся тренінг Консультаційний день на ринку „Калинівський” Як звітувати в електронному вигляді дізнайтесь під час тренінгу! 25 січня відбувся тренінг Відбулись тренінги по електронній звітності До уваги приватних підприємців „Калинівського ринку”! До уваги приватних підприємців „Калинівського ринку”! Як звітувати в електронному вигляді дізнайтесь під час тренінгу! Як звітувати в електронному вигляді дізнайтесь під час тренінгу! 25 грудня проведено консультаційний день на ринку „Калинівський” Відбувся тренінг До уваги приватних підприємців „Калинівського ринку”! << початок < попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 наступна > Кінець >> Сторінка 10 з 18

Головна сторінка / Консультаційний центр /

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+