Анонс журналу «Вісник податкової служби України» №45/2010

Анонс журналу «Вісник податкової служби України» №45/2010

09.12.10

Регіони

Віталій ВЛАСЕНКО. Змістити акценти з фіскальних на стимулюючі

Микола КОЗЛОВСЬКИЙ: «Зведений бюджет України ми уже поповнили своїм мільярдом»

Платник

Олександр КРЮЧКОВ. Ужгородські коньяки — довершене втілення традиційних смаків

Тема

Сергій КОПОТІЄНКО. Складові поступу: модернізація та фаховий підхід до вирішення економічних і соціальних проблем регіону

Акценти тижня

Гаряча лінія

Повідомляє прес-служба ДПА України

Олександр Папаіка: «Ведення бізнесу має бути рентабельним, вигідним підприємцям і державі»

Спеціальний випуск: «Єдиний внесок на соціальне страхування»

Людмила ПОЛЬОВИК, Інна ПЕТРЕНКО. Єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

Постанова правління Пенсійного фонду України від 27 вересня 2010 р. N 21-1 «Про затвердження Порядку зарахування в рахунок майбутніх платежів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування або повернення помилково сплачених коштів» (Витяг)

Постанова правління Пенсійного фонду України від 27 вересня 2010 р. N 21-3 «Про затвердження Порядку прийняття банками на виконання розрахункових документів на виплату заробітної плати» (Витяг)

Постанова правління Пенсійного фонду України від 27 вересня 2010 р. N 21-4 «Про затвердження Порядку проведення органами Пенсійного фонду України розстрочення сум заборгованості зі сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування, нарахованого до 1 січня 2004 року, з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, зі сплати фінансових санкцій та пені, що виникла до 1 січня 2011 року» (Витяг)

Постанова правління Пенсійного фонду України від 27 вересня 2010 р. N 21-5 «Про затвердження Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (Витяг)

Постанова правління Пенсійного фонду України від 27 вересня 2010 р. N 21-6 «Про затвердження Порядку взяття на облік та зняття з обліку в органах Пенсійного фонду України платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (Витяг)

Постанова правління Пенсійного фонду України від 8 жовтня 2010 р. N 22-2 «Про порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (Витяг)

Постанова правління Пенсійного фонду України від 8 жовтня 2010 р. N 22-7 «Про затвердження Порядку розгляду органами Пенсійного фонду України скарг на рішення про накладення штрафу, нарахування пені та заяв платників при узгодженні ними вимоги про сплату недоїмки зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (Витяг)

Постанова правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття від 14 жовтня 2010 р. N 215 «Про затвердження Порядку списання заборгованості із сплати фінансових санкцій (пені та штрафів) у разі погашення до 1 січня 2011 року заборгованості із сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття, що виникла до 1 липня 2010 року» (Витяг)

Головна сторінка / Консультаційний центр / Анонс журналу «Вісник податкової служби України» /

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+