Інформаційно – довідкова служба «15-07»

Інформаційно – довідкова служба «15-07»

Інформаційно – довідкова служба «15-07»

Консультаційний центр

22.09.11

Чи включається в обсяг виручки фізичної особи платника єдиного податку помилково перерахована сума коштів на його розрахунковий рахунок, яка буде повернута?

Статтею 1 Указу Президента України від 3 липня 1998 року № 727/98 “Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів підприємницької діяльності” із змінами та доповненнями визначено, що виручкою від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) вважається сума, фактично отримана суб’єктом підприємницької діяльності на розрахунковий рахунок або (та) в касу за здійснення операцій з продажу продукції (товарів, робіт, послуг). Тобто застосовується касовий метод обчислення виручки, при якому враховуються всі надходження коштів на розрахунковий рахунок або (та) в касу.

Отже, суб’єкт підприємницької діяльності з метою визначення обсягу виручки, повинен враховувати всі надходження, отримані на його розрахунковий рахунок та в касу, включаючи помилково перераховану суму коштів на його розрахунковий рахунок.

ДПІ у м. Чернівці

Головна сторінка / Податковий кодекс України / Консультаційний центр /

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2018 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+

Інформаційно – довідкова служба «15-07»