Консультація юриста: як правильно вчинити?

Консультація юриста: як правильно вчинити?

Pamm-scheta-na-foreks

Правові умови сьогодення змушують громадян дуже часто стикатися з особистими, побутовими та діловими питаннями юридичного характеру, які доволі складно розв’язати самостійно, оскільки закон має багато суперечливих нюансів та винятків, які складно осягнути самостійно і – головне – вчасно. Мінімум, який може дати клієнту ґрунтовна консультація спеціаліста – це обізнаність у своїх правах. Тому кожен, хто планує здійснити запит на юридичну допомогу, для початку повинен це усвідомити.

Сам процес консультації спеціаліста в галузі юриспруденції  відбувається у форматі співбесіди, де фахівець зобов’язаний відповісти на усі питання клієнта стосовно його справи. З цієї причини людина, що потребує допомоги професіонала, перед розмовою повинна максимально чітко та конкретно сформулювати свої запитання. Наступна обов’язкова вимога до клієнта – завчасно надати максимум допоміжних відомостей (уся документація, що стосується справи). Якщо ця інформація має великий обсяг, то враховуйте це перед зустріччю.

Інша поширена проблема – неправильна диференціація проблеми: клієнт не розуміє, чи йому потрібна лише консультація, чи повноцінні адвокатські послуги. Тому надаємо орієнтовний перелік питань, коли рекомендовано звернутися за усною консультацією:

  • оформлення прав на землю;
  • висновки цивільно-правового або цивільного договору;
  • тендерні суперечки;
  • сплата податків;
  • оформлення авторського права.

Варто зауважити, що результатом такого спілкування, як правило, є практичний результат або ж формулювання чіткої парадигми подальших дій.

Ця послуга може бути і безкоштовною. Загалом таке імовірно, коли особі необхідна правова консультація у режимі он-лайн. Звичайно, йдеться про питання прав споживача, пенсійне страхування, оплату праці чи щось інше на такому рівні. В Україні поки що поширена певна недовіра до юридичних операцій за посередництва мережі Інтернет, проте такий тип послуг має логічне обґрунтування. Юристам вигідно надати клієнту чітку та доступну інформацію, щоб він виявив бажання співпрацювати надалі, оскільки вдала консультація закінчується оформленням документів, що вже належить до сфери платних послуг.

А для того, що мати змогу максимально оцінити ситуацію, радимо обирати письмовий формат консультації. Для цього необхідно сформулювати якомога конкретніший запит (знову ж таки з наданням допоміжних відомостей). Справжній професіонал забезпечить Вас детальним аналізом, покроковою стратегією і навіть кількома її варіантами. Ось за що справді варто платити.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+