Обізнаний платник податків – рівноправний партнер у стосунках

Обізнаний платник податків – рівноправний партнер у стосунках

03.08.12

Днями фахівцями відділу взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПІ у м. Чернівцях проведено семінар — практикум для приватних підприємців, щодо порядку заповнення Податкового розрахунку (форма 1ДФ) та декларації екологічного податку.

Під час проведення семінару податківці наголосили, що особи, які відповідно до Податкового кодексу мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати щокварталу Податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку до органу державної податкової служби за місцем свого розташування. А також звернули увагу присутніх на те, що такий розрахунок подається лише у разі нарахування сум зазначених доходів платнику податку податковим агентом протягом звітного періоду.

Окремо було розглянуто питання обчислення екологічного податку, порядку заповнення Декларації та її додатків, а також терміни подання та сплати екоподатку.

Також підприємців міста було поінформовано про надання податковими органами безкоштовно сертифікаційних ключів та можливість подання податкової звітності мережею Інтернет.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації

та громадськістю ДПІ у м. Чернівцях

Головна сторінка / Консультаційний центр / Семінари /

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+