Особам, які через свої релігійні відмовляються від ідентифікаційного номера

Особам, які через свої релігійні відмовляються від ідентифікаційного номера

14.10.10

Відповідно до ч. 2 ст. 1 Закону України «Про Державний реєстр фізичних осіб — платників податків та інших обов’язкових платежів» особи, які через свої релігійні або інші переконання відмовляються від прийняття ідентифікаційного номера та офіційно повідомляють про це відповідні державні органи, зберігаються раніше встановлені форми обліку платників податків та інших обов’язкових платежів. У паспортах зазначених осіб робиться відмітка про наявність у них права здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного номера.

Орган, який уповноважений реалізовувати вищезгадане право визначений Порядком унесення відмітки до паспорта громадянина України щодо ідентифікаційного номера фізичної особи — платника податків та інших обов’язкових платежів (затверджений наказом Державної податкової адміністрації України, Міністерства внутрішніх справ України від 19.10.04 р. № 602/1226, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 20.10.04 року за № 1345/9944) .

Відповідно до 1.5 зазначеного Порядку особа, яка через свої релігійні або інші переконання відмовляється від наявного у неї ідентифікаційного номера, повідомляє податковий орган за місцем своєї реєстрації у формі В2, до якої додається перелік документів визначений п.2 Порядку, а саме:

— свідоцтво про народження;

— паспорт громадянина України;

— свідоцтво про шлюб (за наявності);

— свідоцтво про розірвання шлюбу (за наявності);

— свідоцтво про зміну імені (за наявності);

— копію документа про присвоєння ідентифікаційного номера (за наявності).

Відділ масово-роз’яснювальної

роботи та звернень громадян

ДПА в Чернівецькій області

Головна сторінка / Консультаційний центр / Реєстрація та облік платників податків / Коментарі /

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+