Під час проведення семінару платники вивчали зміни до норм Податкового Кодексу України

Під час проведення семінару платники вивчали зміни до норм Податкового Кодексу України

25.05.12

25.05-2 Важливим аспектом діяльності податківців є інформування платників податків щодо застосування норм Податкового кодексу України. Так фахівцями відділу взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПІ у м. Чернівці нещодавно був проведений семінар на тему “Порядок обчислення податку з доходів фізичних осіб з найманих працівників”.

Слухачів ознайомили з Законом України від 24.04.2012р. №4661-VI “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законів України щодо впорядкування податкового декларування”, яким внесено зміни до норм Податкового кодексу. 25.05-3

Також податківцями було зазначено про неприпустимість виплати заробітної плати у “конвертах” та відповідальність за порушення законодавства.

Семінар — спільний захід на якому платники отримують більше знань з питань оподаткування, а податківці надають вичерпну інформацію для уникнення можливих помилок платниками податків.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації

та громадськістю ДПІ у м. Чернівцях

Головна сторінка / Консультаційний центр / Семінари /

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+