Під час семінару податківці Сторожинеччини розповідали про Податковий кодекс

Під час семінару податківці Сторожинеччини розповідали про Податковий кодекс

Під час семінару податківці Сторожинеччини розповідали про Податковий кодекс

Консультаційний центр

26.01.11

З 1 січня 2011 року вступив в дію Податковий кодекс України, чим зменшується кількість податків, запроваджуються зміни до порядку адміністрування податків та зборів.

18 січня в приміщенні ДПІ у Сторожинецькому районі відбувся семінар для землевпорядників та касирів – рахівників сільських та селищної ради району на тему: „Розділ XIII – Плата за землю” Податкового кодексу України. Новації в обчисленні та адмініструванні податків. В семінарі взяли участь 35 представників сільських рад. Головувала на ньому в. о. заступника начальника ДПІ у Сторожинецькому районі Алла Григорівна Москалюк.

Керівники підрозділів ДПІ в районі у своїх виступах зробили акцент на змінах у податковому законодавстві, які відбулися у зв’язку з прийняттям Податкового кодексу України.

В. о. начальника оподаткування фізичних осіб Наталія Гатеж розповіла про зміни в адмініструванні податку з доходів фізичних осіб.

Також надали роз’яснення щодо змін у зв’язку з прийняттям Податкового кодексу начальник відділу оподаткування юридичних осіб А. В.Ірічук, начальник управління інформатизації процесів оподаткування Р. А.Шарейчук.

Йшлося також про забезпечення належної організації роботи з роз’яснення норм Податкового кодексу та практики застосування серед платників податків, про що акцентувала увагу присутніх ГДПІ масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Г. І.Бойко.

Характерною ознакою семінару стала велика кількість запитань, що надійшли до доповідачів. Усі вони стали предметом ретельного розгляду.

На завершення семінару Алла Москалюк поінформувала присутніх про те, що податкова реформа спрямована забезпечити такий рівень добробуту громадян, розвитку економіки, які дозволять Україні за 10 років увійти до 20 найбільш економічно розвинених країн світу. І цьому сприятиме Податковий кодекс України.

Робота щодо його опрацювання у режимі діалогу з платниками податків триватиме і надалі з використанням різноманітних форм: консультаційних центрів та ЗМІ.

ДПІ у Сторожинецькому районі

Головна сторінка / Консультаційний центр / Семінари /

Понравился материал? Поделись с друзьями.


О проекте

© 2018 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+

Під час семінару податківці Сторожинеччини розповідали про Податковий кодекс