Податківці продовжують знайомити з основними положеннями Податкового кодексу

Податківці продовжують знайомити з основними положеннями Податкового кодексу

Податківці продовжують знайомити з основними положеннями Податкового кодексу

Консультаційний центр

26.01.11

Продовжуючи знайомити платників податків з новаціями Податкового кодексу України, фахівці державної податкової інспекції м. Чернівці 21 січня поточного року спільно з Асоціацією платників податків провели семінар для представників малого та середнього бізнесу, у якому взяли Участь більше 300 платників.

Звертаючись до присутніх, в. о. першого заступника начальника інспекції у м. Чернівці Ярослав Городенський підкреслив, що з прийняттям Податкового кодексу перед податківцями стоїть низка нових кардинальних завдань. І чи не найважливішим серед них є доведення до платників податків основних положень нового Податкового кодексу.

На семінарі були розглянуті питання щодо адміністрування місцевих податків та зборів. Зокрема, начальник відділу адміністрування платежів та землекористування, місцевих податків і зборів, ресурсних і неоподаткованих платежів Наталя Бальон роз`яснила присутнім основні положення стосовно сплати орендної плати та земельного податку юридичними особами.

Начальник відділу масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Марія Коцим’юк детально зупинилась на порядку проведення перерахунку податку з доходів фізичних осіб та декларуванні доходів громадян; податку на додану вартість, зокрема, щодо автоматичного відшкодування податку на додану вартість, а також – про затвердження форми Реєстру виданих та отриманих податкових накладних та порядку його ведення, Податкової накладної та порядку її ведення.

Наприкінці зустрічі учасники семінару отримали кваліфіковані відповіді на численні запитання.

Відділ масово-роз’яснювальної роботи

та звернень громадян ДПІ у м. Чернівці

Головна сторінка / Консультаційний центр / Семінари /

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2018 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+

Податківці продовжують знайомити з основними положеннями Податкового кодексу