Податкова Буковини продовжує проводити семінари з практичного застосування норм Податкового кодексу

Податкова Буковини продовжує проводити семінари з практичного застосування норм Податкового кодексу

01.03.11

05 січня 2011 року начальник відділу масово — роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА в Чернівецькій області Наталія Залуцька взяла участь у тематичному семінарі, організованому Чернівецькою облспоживспілкою на тему «Новації Податкового кодексу України для підприємств споживчої кооперації». Особливу увагу платників Наталія Залуцька звернула на види доходів, які необхідно задекларувати у цьому році, процедуру подання декларації про доходи та сучасні умови створені для громадян при поданні декларації.

Детальніше…

17 лютого 2011 року відбувся семінар

25.02.11

17 лютого 2011 року в ДПІ у Хотинському районі відбувся семінар на тему: «Нові ставки податку на доходи фізичних осіб правильність їх застосування та декларування доходів громадян отриманих у 2010 році».

Детальніше…

Ви запитували на семінарі

25.02.11

18 лютого відбувся черговий семінар для представників бізнесу, який провели провідні фахівців податкової інспекції спільно з Асоціацією платників податків. Метою даного заходу було доведення до відома платників податків новацій в обчисленні та адміністрування податків.

Детальніше…

Проведення семінару – найбільш сприятлива та доступна форма роз’яснювальної роботи

24.02.11

24.02-1 18 лютого відбувся черговий семінар для представників бізнесу, який провели провідні фахівців податкової інспекції спільно з Асоціацією платників податків. Метою даного заходу було доведення до відома платників податків новацій в обчисленні та адміністрування податків.

Детальніше…

Консультаційний день на ринку „Калинівський”

09.02.11

09.02 Черговий Консультаційний день для підприємців КП МТК „Калинівський ринок” податківці міста провели 29 січня поточного року.

Даний захід був присвячений роз’ясненню порядку застосування Податкового кодексу платниками — підприємцями.

Детальніше…

Запитання з ”Консультаційного дня” на ринку “Калинівський”

04.02.11

Який порядок визначення бази оподаткування доходів фізичних осіб у вигляді заробітної плати з 1 січня 2011 року?

Детальніше…

Ви запитували на семінарі

02.02.11

Які необхідно подати документи у 2011 році для застосування податкової соціальної пільги?

Детальніше…

Про Податковий кодекс України — на тематичному семінарі в ДПІ у Сторожинецькому районі

31.01.11

20 січня 2011 року відбувся тематичний семінар з платниками податків на тему: «Податковий кодекс України: новації в обчисленні та адмініструванні податків».

Детальніше…

19 січня відбувся тренінг на тему: «Вивчаємо місцеві податки по-новому»

31.01.11

19.01.2011 р. в Державна податкова інспекція у Путильському районі відбувся тренінг на тему: «Вивчаємо місцеві податки по-новому» під час якого громадян цікавили такі питання:

Детальніше…

Про Податковий кодекс України – на тематичному семінарі в ДПІ у Сторожинецькому районі

31.01.11

Нещодавно відбувся тематичний семінар з платниками податків на тему: «Податковий кодекс України: новації в обчисленні та адмініструванні податків».

Детальніше… Більше статтей… У Кельменцях платникам докладно розповіли про Податковий Кодекс Податківці продовжують знайомити з основними положеннями Податкового кодексу Під час семінару податківці Сторожинеччини розповідали про Податковий кодекс Інформація з приймальні громадян У Кельменцях платникам розповіли про Податковий Кодекс 16 грудня податківці міста Чернівці провели семінар для платників податків на тему: “Податковий кодекс України: новації в обчисленні та адмініструванні податків” Відбулась зустріч податківців з підприємцями “Калинівського ринку” 3 грудня відбувся тренінг по електронній звітності 26 листопада відбувся „Консультаційний день” 16 листопада відбувся семінар 19 листопада відбувся тренінг по електронній звітності Учасників семінару цікавили новації Податкового кодексу 26 жовтня відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» 29 жовтня відбувся „Консультаційний день” Семінар-тренінг! Як звітувати в електронному вигляді дізнайтесь під час тренінгу! 24 вересня відбувся „Консультаційний день” 27 серпня відбувся „Консультаційний день” 27 серпня відбувся тренінг по електронній звітності Як звітувати в електронному вигляді дізнайтесь під час тренінгу! 20 серпня відбувся тренінг До уваги приватних підприємців! Консультаційний день на ринку «Калинівський» 10 серпня відбувся семінар для платників податків Сторожинецького району Відбувся „Консультаційний день” для підприємців МТЦ „Калинівський ринок” Запитували на семінарі 16 липня 2010р. До уваги платників податків — головних бухгалтерів підприємств та приватних підприємців! Огляд актуальних запитань 25 червня — відбувся тренінг Як звітувати в електронному вигляді дізнайтесь під час тренінгу! 5 та 8 червня відбувся семінар << початок < попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 наступна > Кінець >> Сторінка 6 з 18

Головна сторінка / Консультаційний центр /

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+