Податкова Сторожинеччини провела семінар для «спрощенців»

Податкова Сторожинеччини провела семінар для «спрощенців»

05.12.11

З 1 січня 2012 року вступають в силу нові правила роботи для тих підприємців, котрі працюють на спрощеній системі оподаткування. З цього приводу ДПІ у Сторожинецькому району проводить масштабні роз’яснення та консультації серед підприємців стосовно оновленого податкового законодавства.

Про суттєві зміни до основних положень спрощеної системи оподаткування йшлося на семінарі для бухгалтерів малого та середнього бізнесу, а саме – СПД підприємців фізичних та юридичних осіб, який організували податківці в приміщенні Сторожинецької РДА. Захід викликав підвищений інтерес з боку платників. Відкриваючи семінар, перший заступник голови комісії з реорганізації ДПІ у Сторожинецькому районі — перший заступник начальника ДПІ Людмила Іванівна Хмелюк зауважила:

— Норми цього закону покликані покращити умови діяльності і роботи для підприємців-спрощенців. Перш за все, вони спростять саму систему оподаткування. А також допоможуть нам разом з вами наповнювати державний бюджет.

У семінарі взяли участь заступник голови комісії з реорганізації ДПІ у Сторожинецькому районі — заступник начальника ДПІ Алла Москалюк та фахівці відділу оподаткування юридичних та фізичних осіб. У ході семінару підприємці дізналися багато нового для себе про зміни у законодавстві та мали змогу з перших вуст почути про всі нововведення. Ознайомили присутніх з процедурою прийому заяв від підприємців для роботи на спрощеній системі оподаткування у 2012 році, розповіли про критерії перебування на спрощеній системі оподаткування, обліку та звітності, ставки оподаткування, порядок надання податкової звітності, про ведення обліку доходів та витрат, особливості нарахування, сплати та подання звітності з окремих податків та зборів платниками єдиного податку тощо.

Також наголошувалось, що податкова служба подовжила чинний на сьогодні мораторій на фактичні перевірки малого бізнесу у зв’язку із необхідністю адаптації підприємців до нововведень в законодавстві.

ДПІ у Сторожинецькому районі

Головна сторінка / Консультаційний центр / Семінари /

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+